Дуже хороший продукт!Після того, як я майже закінчила, можу сказати, що я дуже задоволена! Моя шкіра чутлива, зі шрамами, і я помітила, що вони покращилися, а моє обличчя стало яскравішим!
Дуже хороший продукт!Після того, як я майже закінчила, можу сказати, що я дуже задоволена! Моя шкіра чутлива, зі шрамами, і я помітила, що вони покращилися, а моє обличчя стало яскравішим!