Ісландська зволожуюча стік для очей Це стало для мене паличкою-виручалочкою, тому що я використовую його постійно протягом дня, де б я не був, не брудничи руки! Забезпечує відчуття прохолоди на обличчі та миттєво висихає
Чудово!!Дуже хороший крем для очей! Він чудово зволожує та допомагає від дрібних зморшок під очима. Без особливого аромату, не викликає подразнення та швидко вбирається!
Також розмір упаковки великиЧитати далі
ДобреЯ користуюся ним вже близько 2 тижнів і справді помітила невеликі зміни в стані своїх очей. Це справді добре. Я думаю, що через 4-6 тижнів мої очі будуть ідеальними.
Зволожуючий та заспокійливийЦе вже другий раз, коли я використовую цей крем. Він чудово підходить для нижніх і верхніх повік. У мене досить суха шкіра навколо очей, і я ним дуже задоволена. Дуже рекомендую.
Ісландська зволожуюча стік для очей Це стало для мене паличкою-виручалочкою, тому що я використовую його постійно протягом дня, де б я не був, не брудничи руки! Забезпечує відчуття прохолоди на обличчі та миттєво висихає
Чудово!!Дуже хороший крем для очей! Він чудово зволожує та допомагає від дрібних зморшок під очима. Без особливого аромату, не викликає подразнення та швидко вбирається!
Також розмір упаковки великиЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу