Економний та хороший Я використовую його для тіла, бо мені сподобався його розмір і дуже гарне зволоження.
У спекотну погоду може бути трохи липким, але не надто інтенсивним. Залежно від людини. Однозначно співвЧитати далі
Верхній кремОдин з найкращих зволожувальних кремів, які я пробувала. У мене комбінована шкіра, і, чесно кажучи, це найкраща консистенція для мене. Не надто важкий, не надто легкий, залишає шкіру свіжою Читати далі
Економний та хороший Я використовую його для тіла, бо мені сподобався його розмір і дуже гарне зволоження.
У спекотну погоду може бути трохи липким, але не надто інтенсивним. Залежно від людини. Однозначно співвЧитати далі
Верхній кремОдин з найкращих зволожувальних кремів, які я пробувала. У мене комбінована шкіра, і, чесно кажучи, це найкраща консистенція для мене. Не надто важкий, не надто легкий, залишає шкіру свіжою Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу