Ніжне зволоженняДуже гарний продукт. Зволожує шкіру і може використовуватися окремо. У пляшечці достатньо продукту, мені подобається, що він не швидко закінчується.
Мені це подобається!Це вже третя пляшечка, яку я купила, і це найкращий тонік, який я коли-небудь використовувала! Він зволожує і зовсім не подразнює шкіру!
Ніжне зволоженняДуже гарний продукт. Зволожує шкіру і може використовуватися окремо. У пляшечці достатньо продукту, мені подобається, що він не швидко закінчується.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу