фантастично! Хоча дуже гарна маска. Один із найкращих, які я пробував! Робить шкіру зволоженою, м’якою та заспокоює подразнення. Я наносила його ввечері перед сном на 30 хвилин, а вранці моя шкіра була чЧитати далі
КСИСТЕР!!!!Що стосується конкретного терміну, можу сказати, що я дуже задоволена. Це вже вдруге, коли я його замовляю. Він легкий, швидко вбирається і є гарним доповненням до мого вечірнього ритуалу. ВЧитати далі
фантастично! Хоча дуже гарна маска. Один із найкращих, які я пробував! Робить шкіру зволоженою, м’якою та заспокоює подразнення. Я наносила його ввечері перед сном на 30 хвилин, а вранці моя шкіра була чЧитати далі