Зволожувальний крем!Дуже гарний крем, його вистачає надовго! Приємні відчуття на шкірі, я взяла його як пробник, але мені він дуже подобається. Пахне також чудово, злегка цитрусовий!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу