Досить добреКоли я наносила його за зразком, я була в захваті, але коли купила, він мені не дуже сподобався, хоча я наносила його дуже систематично і не помітила нічого особливого. Тільки зволоження.
Улюблений засіб для очищення обличчя 1Легка текстура, аромат алое, який мені особисто дуже подобається... повноцінний очищувальний склад, який не вимагає великої кількості під час нанесення... він утворює багато піни, і після вмЧитати далі
Дуже хороший продукт!Після того, як я майже закінчила, можу сказати, що я дуже задоволена! Моя шкіра чутлива, зі шрамами, і я помітила, що вони покращилися, а моє обличчя стало яскравішим!
ТермінДосить задоволена. Регулює жирність, але я не відчула, що він якось допомагає з недоліками, які в мене точно є, оскільки я вже з ним стикалася, і не думаю, що є щось, що може допомогти з цимЧитати далі