супер Після вечірнього очищення я нанесла щедру кількість на шкіру, залишивши на всю ніч. Я відчув це. Моє обличчя круте! Вранці моя шкіра мала сяючий вигляд і ідеальну текстуру. Мені подобається Читати далі
Можливо, я візьму це ще раз.Загалом, не чекайте чудес... він видаляє деякі прищі, але я користувалася кращими засобами! Принаймні, ніс дуже зволожений і м'який! Не знаю, чи він вартий своїх грошей.
Легкий та освіжаючий тонікМені його порадили в магазині в Дюссельдорфі для мого типу шкіри, я використовую його щодня з того часу і надзвичайно задоволена! Він дуже легкий і освіжаючий, не залишає слідів, швидко висиЧитати далі
Дуже рекомендую. Я використовую його лише кілька днів, і я вже побачив різницю! Обличчя стає пружнішим і пружнішим, зволоженішим, і це дуже допомогло мені зі шрамами від прищів і почервоніннями, які у мене бЧитати далі
супер Після вечірнього очищення я нанесла щедру кількість на шкіру, залишивши на всю ніч. Я відчув це. Моє обличчя круте! Вранці моя шкіра мала сяючий вигляд і ідеальну текстуру. Мені подобається Читати далі