Економний та хороший Я використовую його для тіла, бо мені сподобався його розмір і дуже гарне зволоження.
У спекотну погоду може бути трохи липким, але не надто інтенсивним. Залежно від людини. Однозначно співвЧитати далі
КСИСТЕР!!!!Що стосується конкретного терміну, можу сказати, що я дуже задоволена. Це вже вдруге, коли я його замовляю. Він легкий, швидко вбирається і є гарним доповненням до мого вечірнього ритуалу. ВЧитати далі
Економний та хороший Я використовую його для тіла, бо мені сподобався його розмір і дуже гарне зволоження.
У спекотну погоду може бути трохи липким, але не надто інтенсивним. Залежно від людини. Однозначно співвЧитати далі