Дуже дуже добре Користуюся вже 4 дні і дуже задоволена саме цим ретинолом! Раніше я отримував подібний продукт від іншої компанії, але не був таким щасливим, як цей! Його текстура дуже приємна, розтікаєтьсяЧитати далі
Я б купив це знову!Він чудово очищає та не залишає шкіру сухою після використання. Утворює густу піну з дуже невеликої кількості, а його аромат ідеальний, як шоколад 💖
Дуже дуже добре Користуюся вже 4 дні і дуже задоволена саме цим ретинолом! Раніше я отримував подібний продукт від іншої компанії, але не був таким щасливим, як цей! Його текстура дуже приємна, розтікаєтьсяЧитати далі
Я б купив це знову!Він чудово очищає та не залишає шкіру сухою після використання. Утворює густу піну з дуже невеликої кількості, а його аромат ідеальний, як шоколад 💖
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу