Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.




Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 432
Я спробувала його на сестрі, і вона мене переконала! Я більше не користуюся косметикою, тільки BB, тому якось захищаю обличчя від сонця! Він мав середнє покриття, але ідеально підходить на кожен день!
Дуже хороший BB-крем, добре покриває, не забиваючи, він чудовий, я його дуже рекомендую ❤️
Так, він чудово підходить для моєї шкіри, у мене комбінована шкіра, але влітку моє обличчя дуже пітніє, він має трохи суху, матову текстуру, але легко розподіляється, а також має легке покриття. Влітку, для зрілої шкіри, він може бути ефективною заміною тонального крему.
Це мій перший раз, коли я використовую цей продукт, і він мені дуже подобається, має гарне покриття, я купила №23.
Я оцінюю крем досить позитивно, він достатньо густий, легко розподіляється. Але до чого я маю зауважити, так це до упаковки, кришечка на тюбику мало тримає, вона постійно спадає в сумочці чи сумці, тому тюбик нічим не закривається.
Доброго дня, шановні друзі!!! Хочу написати відгук про цей ВВ крем) Він самий крутий крем, який я використовувала за все життя ❤️ Я його наполегливо рекомендую 👍 Він чудовий, ніякі пори не закупорює взагалі... Але я хочу його бачити в продажі завжди, нерозкуповуйте все 😁
Я користувалася цим кремом роками і була в захваті. Він має гарний відтінок і забезпечує чудове, природне покриття, що мені ідеально підійшло. На жаль, через деякий час він виявився сильно комедогенним продуктом. У мене на обличчі з'явилися надокучливі закриті комедони. З великим сумом мені довелося припинити його використовувати. Якщо у вас шкіра, схильна до закупорки пор, раджу бути обережною.
Я тільки починаю ним користуватися. У мене відтінок 21, і я хвилювалася, що він буде занадто світлим, але здається, що він нормальний. Покриття досить середнє, але мене це влаштовує.
У мене комбінована шкіра, і я б не проміняла цей продукт ні на який інший. Замовлю ще раз 😍❤️
Найкращий крем, який я використовувала досі, він адаптується до обличчя і при правильному нанесенні немає слідів переходу між обличчям і шиєю :-)
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.