Дуже дуже добре Користуюся вже 4 дні і дуже задоволена саме цим ретинолом! Раніше я отримував подібний продукт від іншої компанії, але не був таким щасливим, як цей! Його текстура дуже приємна, розтікаєтьсяЧитати далі
Корисний тонік!Тонік має водянисту текстуру, дуже легкий і залишає відчуття чистоти на шкірі. Я б рекомендувала його людям з жирною шкірою, можливо, не людям із сухою, оскільки він має тенденцію трохи сушиЧитати далі
Дуже дуже добре Користуюся вже 4 дні і дуже задоволена саме цим ретинолом! Раніше я отримував подібний продукт від іншої компанії, але не був таким щасливим, як цей! Його текстура дуже приємна, розтікаєтьсяЧитати далі
Корисний тонік!Тонік має водянисту текстуру, дуже легкий і залишає відчуття чистоти на шкірі. Я б рекомендувала його людям з жирною шкірою, можливо, не людям із сухою, оскільки він має тенденцію трохи сушиЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу