Дуже хороший продукт!Я використовую вже третю пляшечку цього продукту, дуже легкий, миттєво вбирається, ідеальний інгредієнт для тих, хто не любить ретинол.
ідеальний зволожувальний щоденний кремЯ використовую його щодня як денний крем. Він добре зволожує дуже суху шкіру і не залишає її жирною. Баночка не дуже практична, оскільки шпатель на кришці не доходить до дна.
Дуже хороший продукт!Я використовую вже третю пляшечку цього продукту, дуже легкий, миттєво вбирається, ідеальний інгредієнт для тих, хто не любить ретинол.