Гель-кремКрем має гелеву текстуру. Особисто мене не турбує його густа текстура, якщо нанести невелику кількість, він швидко вбирається. Я не відчуваю, що він липне до шкіри, він також досить легкий нЧитати далі
Чудово!!Дуже хороший крем для очей! Він чудово зволожує та допомагає від дрібних зморшок під очима. Без особливого аромату, не викликає подразнення та швидко вбирається!
Також розмір упаковки великиЧитати далі
ДобреЯ користуюся ним вже близько 2 тижнів і справді помітила невеликі зміни в стані своїх очей. Це справді добре. Я думаю, що через 4-6 тижнів мої очі будуть ідеальними.
Гарний крем з равликівДуже липкий, але приємно пахне і не залишає слідів при нанесенні. Я вже деякий час випробовую його на обличчі та розтяжках, поки що не помітила жодних результатів, але загалом задоволена.
Гель-кремКрем має гелеву текстуру. Особисто мене не турбує його густа текстура, якщо нанести невелику кількість, він швидко вбирається. Я не відчуваю, що він липне до шкіри, він також досить легкий нЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу