Гарний крем з равликівДуже липкий, але приємно пахне і не залишає слідів при нанесенні. Я вже деякий час випробовую його на обличчі та розтяжках, поки що не помітила жодних результатів, але загалом задоволена.
10/10Краса освіжаючої маски для пор Joseon Red Bean вразила мене з першого ж використання. Вона має чудову текстуру, легко розподіляється та залишає шкіру чистою, свіжою та помітно гладенькою. ПоЧитати далі
Чудовий ніжний засіб для очищенняЧудовий засіб для очищення моєї комбінованої шкіри з жирним чолом. Трохи щипає очі, тому не рекомендую його на 100% для зняття макіяжу.
Гарний крем з равликівДуже липкий, але приємно пахне і не залишає слідів при нанесенні. Я вже деякий час випробовую його на обличчі та розтяжках, поки що не помітила жодних результатів, але загалом задоволена.