Дуже гарна маска-відшаровувачМені дуже подобається, він має освіжаючий та зволожуючий ефект. Я використовую його ввечері після тоніка, більше нічого не наношу, і він чудово виконує свою роботу. Купую його вже вдруге.
Гель-кремКрем має гелеву текстуру. Особисто мене не турбує його густа текстура, якщо нанести невелику кількість, він швидко вбирається. Я не відчуваю, що він липне до шкіри, він також досить легкий нЧитати далі
Крем для обличчя Peptide Tox Bor CreamДуже хороший крем для мене. Він добре зволожує шкіру, не липкий і швидко вбирається. Також добре підходить під макіяж. Я поєднувала його з сироваткою з тієї ж серії і отримала дуже гарні резЧитати далі
Колагеновий кремЯ щойно сьогодні отримала крем. Він чудовий, і навіть до нього додаються подарунки! Обслуговування було дуже швидким! Я дуже задоволена!
Крем для обличчяДосить густий крем, але він не лягає на обличчя. Я люблю використовувати його переважно ввечері, хоча іноді використовую його і вранці. Він дає приємне відчуття скляної шкіри, якого більшістЧитати далі
Дуже гарна маска-відшаровувачМені дуже подобається, він має освіжаючий та зволожуючий ефект. Я використовую його ввечері після тоніка, більше нічого не наношу, і він чудово виконує свою роботу. Купую його вже вдруге.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу