Гель-кремКрем має гелеву текстуру. Особисто мене не турбує його густа текстура, якщо нанести невелику кількість, він швидко вбирається. Я не відчуваю, що він липне до шкіри, він також досить легкий нЧитати далі
Дуже гарна маска-відшаровувачМені дуже подобається, він має освіжаючий та зволожуючий ефект. Я використовую його ввечері після тоніка, більше нічого не наношу, і він чудово виконує свою роботу. Купую його вже вдруге.
Гель-кремКрем має гелеву текстуру. Особисто мене не турбує його густа текстура, якщо нанести невелику кількість, він швидко вбирається. Я не відчуваю, що він липне до шкіри, він також досить легкий нЧитати далі
Дуже гарна маска-відшаровувачМені дуже подобається, він має освіжаючий та зволожуючий ефект. Я використовую його ввечері після тоніка, більше нічого не наношу, і він чудово виконує свою роботу. Купую його вже вдруге.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу