Гарний крем з равликівДуже липкий, але приємно пахне і не залишає слідів при нанесенні. Я вже деякий час випробовую його на обличчі та розтяжках, поки що не помітила жодних результатів, але загалом задоволена.
Гель-кремКрем має гелеву текстуру. Особисто мене не турбує його густа текстура, якщо нанести невелику кількість, він швидко вбирається. Я не відчуваю, що він липне до шкіри, він також досить легкий нЧитати далі
Крем для обличчя Peptide Tox Bor CreamДуже хороший крем для мене. Він добре зволожує шкіру, не липкий і швидко вбирається. Також добре підходить під макіяж. Я поєднувала його з сироваткою з тієї ж серії і отримала дуже гарні резЧитати далі
Крем для обличчяДосить густий крем, але він не лягає на обличчя. Я люблю використовувати його переважно ввечері, хоча іноді використовую його і вранці. Він дає приємне відчуття скляної шкіри, якого більшістЧитати далі
ГараздМені він не здався особливо жирним, але й не дуже зволожуючим. Хотілося б, щоб він був більш зволожувальним. Однак, із сонцезахисним кремом зверху все гаразд.
Гарний крем з равликівДуже липкий, але приємно пахне і не залишає слідів при нанесенні. Я вже деякий час випробовую його на обличчі та розтяжках, поки що не помітила жодних результатів, але загалом задоволена.
Гель-кремКрем має гелеву текстуру. Особисто мене не турбує його густа текстура, якщо нанести невелику кількість, він швидко вбирається. Я не відчуваю, що він липне до шкіри, він також досить легкий нЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу