Гарний крем з равликівДуже липкий, але приємно пахне і не залишає слідів при нанесенні. Я вже деякий час випробовую його на обличчі та розтяжках, поки що не помітила жодних результатів, але загалом задоволена.
✨Моя кохана✨Мені дуже подобається, я купую його не вперше. Пахне ніжно та чудово. Звісно, він липкий, тому, на мою думку, він переважно на ніч перед сном, а не на вихід, коли в повітрі багато пилу та заЧитати далі
Гель-кремКрем має гелеву текстуру. Особисто мене не турбує його густа текстура, якщо нанести невелику кількість, він швидко вбирається. Я не відчуваю, що він липне до шкіри, він також досить легкий нЧитати далі
ГараздМені він не здався особливо жирним, але й не дуже зволожуючим. Хотілося б, щоб він був більш зволожувальним. Однак, із сонцезахисним кремом зверху все гаразд.
Гарний крем з равликівДуже липкий, але приємно пахне і не залишає слідів при нанесенні. Я вже деякий час випробовую його на обличчі та розтяжках, поки що не помітила жодних результатів, але загалом задоволена.
✨Моя кохана✨Мені дуже подобається, я купую його не вперше. Пахне ніжно та чудово. Звісно, він липкий, тому, на мою думку, він переважно на ніч перед сном, а не на вихід, коли в повітрі багато пилу та заЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу