Економний та хороший Я використовую його для тіла, бо мені сподобався його розмір і дуже гарне зволоження.
У спекотну погоду може бути трохи липким, але не надто інтенсивним. Залежно від людини. Однозначно співвЧитати далі
Сонцезахисний кремЯ користувався ним багато разів, і він найкращий. Він не залишає білих плям.
Він чудово зволожує шкіру, а також підходить для дітей. Найкращий.
Верхній кремОдин з найкращих зволожувальних кремів, які я пробувала. У мене комбінована шкіра, і, чесно кажучи, це найкраща консистенція для мене. Не надто важкий, не надто легкий, залишає шкіру свіжою Читати далі
Економний та хороший Я використовую його для тіла, бо мені сподобався його розмір і дуже гарне зволоження.
У спекотну погоду може бути трохи липким, але не надто інтенсивним. Залежно від людини. Однозначно співвЧитати далі
Сонцезахисний кремЯ користувався ним багато разів, і він найкращий. Він не залишає білих плям.
Він чудово зволожує шкіру, а також підходить для дітей. Найкращий.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу