Дуже добреВін дуже добре очищає шкіру. Аромат нагадує мені класичне мило, але він приємний. Він створює густу піну та залишає шкіру приємною. Я обов'язково куплю його ще раз!
Дуже добре!Він підходить для підготовки шкіри після очищення, щоб видалити будь-яку жирність та знизити її pH!! Для комбінованої шкіри, як у мене, я використовую його щодня на Т-зоні, щоб привести її вЧитати далі
Дивовижний продукт.Найкращий засіб для жирної та комбінованої шкіри!! Після очищення залишає шкіру гладенькою, без жирного блиску та з відчуттям глибокого очищення!!