Дуже добреВін дуже добре очищає шкіру. Аромат нагадує мені класичне мило, але він приємний. Він створює густу піну та залишає шкіру приємною. Я обов'язково куплю його ще раз!
Виправдовує ажіотажЧудовий крем з легкою текстурою, він заспокоює мою шкіру та зменшує почервоніння на щоках. Я обов'язково куплю його ще раз. (У мене суха шкіра з розацеа)
Дуже добреВін дуже добре очищає шкіру. Аромат нагадує мені класичне мило, але він приємний. Він створює густу піну та залишає шкіру приємною. Я обов'язково куплю його ще раз!