Дуже дуже добре Користуюся вже 4 дні і дуже задоволена саме цим ретинолом! Раніше я отримував подібний продукт від іншої компанії, але не був таким щасливим, як цей! Його текстура дуже приємна, розтікаєтьсяЧитати далі
Чудовий молочний тонік навіть для чутливої шкіриАбсолютно ідеальний тонік! Не подразнює мою чутливу шкіру, збалансовує жирний колір чола та залишає шкіру сяючою, не залишаючи липкості.
Дуже дуже добре Користуюся вже 4 дні і дуже задоволена саме цим ретинолом! Раніше я отримував подібний продукт від іншої компанії, але не був таким щасливим, як цей! Його текстура дуже приємна, розтікаєтьсяЧитати далі