Найкраще, що я пробував/пробувалаЧудово пахне, залишає блиск після зняття, через блиск здається, що на шкірі ще є засіб, але якщо доторкнутися, то побачиш, що він повністю вбрався, нічого немає.
Набір «Краса Чосон»Дуже гарний набір у чудовій упаковці. Він виконує саме те, що обіцяє. Дарує чудове сяйво. Особливо сироватка та маска надзвичайно зволожують шкіру.
Ідеально!!Найкращий, що я пробувала. Не залишає жирного блиску, освітлює шкіру, можна продовжувати свій звичайний макіяж і не відчувати, що обличчя обтяжене. Обов'язково куплю ще раз!!
Найкраще, що я пробував/пробувалаЧудово пахне, залишає блиск після зняття, через блиск здається, що на шкірі ще є засіб, але якщо доторкнутися, то побачиш, що він повністю вбрався, нічого немає.