Гарний крем з равликівДуже липкий, але приємно пахне і не залишає слідів при нанесенні. Я вже деякий час випробовую його на обличчі та розтяжках, поки що не помітила жодних результатів, але загалом задоволена.
10/10Краса освіжаючої маски для пор Joseon Red Bean вразила мене з першого ж використання. Вона має чудову текстуру, легко розподіляється та залишає шкіру чистою, свіжою та помітно гладенькою. ПоЧитати далі
Гарний крем з равликівДуже липкий, але приємно пахне і не залишає слідів при нанесенні. Я вже деякий час випробовую його на обличчі та розтяжках, поки що не помітила жодних результатів, але загалом задоволена.