Виправдовує ажіотажЧудовий крем з легкою текстурою, він заспокоює мою шкіру та зменшує почервоніння на щоках. Я обов'язково куплю його ще раз. (У мене суха шкіра з розацеа)
Мені це подобається!Це вже третя пляшечка, яку я купила, і це найкращий тонік, який я коли-небудь використовувала! Він зволожує і зовсім не подразнює шкіру!
Зволожуючий та заспокійливийЦе вже другий раз, коли я використовую цей крем. Він чудово підходить для нижніх і верхніх повік. У мене досить суха шкіра навколо очей, і я ним дуже задоволена. Дуже рекомендую.