Дуже рекомендую. Я використовую його лише кілька днів, і я вже побачив різницю! Обличчя стає пружнішим і пружнішим, зволоженішим, і це дуже допомогло мені зі шрамами від прищів і почервоніннями, які у мене бЧитати далі
Гарний крем з равликівДуже липкий, але приємно пахне і не залишає слідів при нанесенні. Я вже деякий час випробовую його на обличчі та розтяжках, поки що не помітила жодних результатів, але загалом задоволена.
Дуже рекомендую. Я використовую його лише кілька днів, і я вже побачив різницю! Обличчя стає пружнішим і пружнішим, зволоженішим, і це дуже допомогло мені зі шрамами від прищів і почервоніннями, які у мене бЧитати далі