ДобреЯ користуюся ним вже близько 2 тижнів і справді помітила невеликі зміни в стані своїх очей. Це справді добре. Я думаю, що через 4-6 тижнів мої очі будуть ідеальними.
Дуже гарна маска-відшаровувачМені дуже подобається, він має освіжаючий та зволожуючий ефект. Я використовую його ввечері після тоніка, більше нічого не наношу, і він чудово виконує свою роботу. Купую його вже вдруге.
Чудово!!Дуже хороший крем для очей! Він чудово зволожує та допомагає від дрібних зморшок під очима. Без особливого аромату, не викликає подразнення та швидко вбирається!
Також розмір упаковки великиЧитати далі
ДобреЯ користуюся ним вже близько 2 тижнів і справді помітила невеликі зміни в стані своїх очей. Це справді добре. Я думаю, що через 4-6 тижнів мої очі будуть ідеальними.
Дуже гарна маска-відшаровувачМені дуже подобається, він має освіжаючий та зволожуючий ефект. Я використовую його ввечері після тоніка, більше нічого не наношу, і він чудово виконує свою роботу. Купую його вже вдруге.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу