Ідеально!!Найкращий, що я пробувала. Не залишає жирного блиску, освітлює шкіру, можна продовжувати свій звичайний макіяж і не відчувати, що обличчя обтяжене. Обов'язково куплю ще раз!!
Зволожувальний крем!Дуже гарний крем, його вистачає надовго! Приємні відчуття на шкірі, я взяла його як пробник, але мені він дуже подобається. Пахне також чудово, злегка цитрусовий!
Ідеально!!Найкращий, що я пробувала. Не залишає жирного блиску, освітлює шкіру, можна продовжувати свій звичайний макіяж і не відчувати, що обличчя обтяжене. Обов'язково куплю ще раз!!