Зволожуючий та заспокійливийЦе вже другий раз, коли я використовую цей крем. Він чудово підходить для нижніх і верхніх повік. У мене досить суха шкіра навколо очей, і я ним дуже задоволена. Дуже рекомендую.
приємний та зволожуючийДуже зволожуючий засіб з чудовим натуральним ароматом. Він піднімає мені настрій щоранку, коли я його використовую, і дуже добре підходить для моєї чутливої та сухої шкіри.