СПРАВЖНІЙ КОНЦЕНТРАТ БЛИСКУ!!!Вже після кількох днів використання моя шкіра сяє! ✨
Рекомендую використовувати із заплющеними очима – результати, які можна побачити та відчути!
Незамінний!Я купую його вже вдруге, і вже протягом перших двох тижнів він вплинув на текстуру та тон моєї шкіри. Приблизно через місяць я також побачила результати щодо дрібних зморшок. Чудово!
Ідеально!!Найкращий, що я пробувала. Не залишає жирного блиску, освітлює шкіру, можна продовжувати свій звичайний макіяж і не відчувати, що обличчя обтяжене. Обов'язково куплю ще раз!!
Найкраще, що я пробував/пробувалаЧудово пахне, залишає блиск після зняття, через блиск здається, що на шкірі ще є засіб, але якщо доторкнутися, то побачиш, що він повністю вбрався, нічого немає.