Гарний крем з равликівДуже липкий, але приємно пахне і не залишає слідів при нанесенні. Я вже деякий час випробовую його на обличчі та розтяжках, поки що не помітила жодних результатів, але загалом задоволена.
ДобреЯ користуюся ним вже близько 2 тижнів і справді помітила невеликі зміни в стані своїх очей. Це справді добре. Я думаю, що через 4-6 тижнів мої очі будуть ідеальними.
Чудова маска від C-K-DЯ користуюся цією маскою вже два тижні і, чесно кажучи, вражена. Моя шкіра виглядає помітно підтягнутішою, яскравішою та надзвичайно свіжою після кожного використання. Вона дарує такий гладеЧитати далі
ГараздМені він не здався особливо жирним, але й не дуже зволожуючим. Хотілося б, щоб він був більш зволожувальним. Однак, із сонцезахисним кремом зверху все гаразд.
Гарний крем з равликівДуже липкий, але приємно пахне і не залишає слідів при нанесенні. Я вже деякий час випробовую його на обличчі та розтяжках, поки що не помітила жодних результатів, але загалом задоволена.