Дуже гарна маска-відшаровувачМені дуже подобається, він має освіжаючий та зволожуючий ефект. Я використовую його ввечері після тоніка, більше нічого не наношу, і він чудово виконує свою роботу. Купую його вже вдруге.
Гель-кремКрем має гелеву текстуру. Особисто мене не турбує його густа текстура, якщо нанести невелику кількість, він швидко вбирається. Я не відчуваю, що він липне до шкіри, він також досить легкий нЧитати далі
Чудово!!Дуже хороший крем для очей! Він чудово зволожує та допомагає від дрібних зморшок під очима. Без особливого аромату, не викликає подразнення та швидко вбирається!
Також розмір упаковки великиЧитати далі
ДобреЯ користуюся ним вже близько 2 тижнів і справді помітила невеликі зміни в стані своїх очей. Це справді добре. Я думаю, що через 4-6 тижнів мої очі будуть ідеальними.
Дивовижна сироваткаЧудова сироватка, у неї дивовижна текстура, вона миттєво вбирається, і я помітила зменшення дрібних зморшок на лобі вже після використання половини упаковки!! Рекомендую!!
Гарний крем з равликівДуже липкий, але приємно пахне і не залишає слідів при нанесенні. Я вже деякий час випробовую його на обличчі та розтяжках, поки що не помітила жодних результатів, але загалом задоволена.
Чудове місцеЦя конкретна сироватка дуже зволожуюча, тонка і не залишає сліду жирності на моїй шкірі, що є нормальним.
Однозначно рекомендую, це чудовий продукт!!!!!!
Дуже гарна маска-відшаровувачМені дуже подобається, він має освіжаючий та зволожуючий ефект. Я використовую його ввечері після тоніка, більше нічого не наношу, і він чудово виконує свою роботу. Купую його вже вдруге.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу