Дуже гарна маска-відшаровувачМені дуже подобається, він має освіжаючий та зволожуючий ефект. Я використовую його ввечері після тоніка, більше нічого не наношу, і він чудово виконує свою роботу. Купую його вже вдруге.
Чудова маска від C-K-DЯ користуюся цією маскою вже два тижні і, чесно кажучи, вражена. Моя шкіра виглядає помітно підтягнутішою, яскравішою та надзвичайно свіжою після кожного використання. Вона дарує такий гладеЧитати далі
Дуже гарна маска-відшаровувачМені дуже подобається, він має освіжаючий та зволожуючий ефект. Я використовую його ввечері після тоніка, більше нічого не наношу, і він чудово виконує свою роботу. Купую його вже вдруге.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу