Відчуття свіжостіВін одразу після нанесення дарує відчуття свіжості та зволоження, а обличчя виглядає пружним. Особисто я також використовую його вдень, коли хочу зволожувальну маску. Як на мене, це ТАК.
Зволожувальний крем!Дуже гарний крем, його вистачає надовго! Приємні відчуття на шкірі, я взяла його як пробник, але мені він дуже подобається. Пахне також чудово, злегка цитрусовий!
Гарний крем з равликівДуже липкий, але приємно пахне і не залишає слідів при нанесенні. Я вже деякий час випробовую його на обличчі та розтяжках, поки що не помітила жодних результатів, але загалом задоволена.
Відчуття свіжостіВін одразу після нанесення дарує відчуття свіжості та зволоження, а обличчя виглядає пружним. Особисто я також використовую його вдень, коли хочу зволожувальну маску. Як на мене, це ТАК.
Зволожувальний крем!Дуже гарний крем, його вистачає надовго! Приємні відчуття на шкірі, я взяла його як пробник, але мені він дуже подобається. Пахне також чудово, злегка цитрусовий!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу