Чудово!!Дуже хороший крем для очей! Він чудово зволожує та допомагає від дрібних зморшок під очима. Без особливого аромату, не викликає подразнення та швидко вбирається!
Також розмір упаковки великиЧитати далі
ГараздМені він не здався особливо жирним, але й не дуже зволожуючим. Хотілося б, щоб він був більш зволожувальним. Однак, із сонцезахисним кремом зверху все гаразд.
Ампула ПдрнЯ привожу його в гарний стан. Після збризкування червоним спреєм VT, я б сказав, що він трохи липне, але він вартий своїх грошей, і це 100 мл.